Nahoru
Dolu

Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg

Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg
Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták. (34)
Výrobce:BAYER BITTERFELD
EAN:8590322002872
SUKL kód:0188200
Dostupnost:Skladem
Druh:Léčivý přípravek
51 Kč
47 Kč
ušetříte 4