Nahoru
Dolu

O lékárně

Lékárna AURELIS byla otevřena v dubnu 2006. Zabýváme se výdejem léčiv na lékařský předpis (poukaz), léčiv volně prodejných ale i odborným poradenstvím v oblasti doplňků stravy i mnoho jiného.

Nabízíme široký sortiment volně prodejných léčiv, zdravotnických potřeb, doplňků stravy a potravinových doplňků a kosmetiky. Najdete u nás světové značky kosmetických produktů jako je Topicrem, Bioderma, Vichy, La Roche-Posay, Eucerin, FC-cosmetics, Doliva, Ahava, Clinical, Locherber, Sanotint a Migliorin a samozřejmě i jiné značky kosmetických produktů.

Dále nabízíme různé druhy čajů, běžnou homeopatii, drogistické zboží, dioptrické brýle, sluneční brýle a další. Naleznete u nás také základní veterinární přípravky (ostatní lze případně i objednat).

K našim zákazníkům přistupujeme vždy individuálně, nabízíme odborné poradenství v oblasti zdraví a krásy. Pro naše zákazníky nabízíme zdarma měření krevního tlaku.

Nabízíme i možnost založení klientské karty, kde můžete později čerpat další slevy. Lze u nás platit různými typy platebních karet a poukázkami (nebo platebními kartami) typu Sodexho, Accor, Le Cheque Déjeneur a Benefity Plus.

OTEVÍRACÍ DOBA KAMENNÉ LÉKÁRNY AURELIS, NÁDRAŽNÍ 21/29, PRAHA 5

DEN DOBA
PONDĚLÍ AŽ PÁTEK  7,30-19,00
SOBOTA, NEDĚLE, SVÁTKY  ZAVŘENO